O Primoll Group

Společnost Primoll Group s.r.o. zajišťuje maloobchodní i velkoobchodní prodej širokého sortimentu motorových, převodových, průmyslových olejů, maziv a provozních renomovaných výrobců a značek s důrazem na České výrobce. V neposlední řadě zajišťuje poradenství, rozbory olejů, vývoj a výrobu produktůna míru potřebám zákazníka.

ESHOP

GARANCE = 100 % ORIGINAL!

Na eshopu primoll.cz naleznete pouze oleje získávané z oficiálních distribučních kanálů. Spolupracujeme výhradně s prověřenými dodavateli.

Každý náš zákazník chce pro své 4-kolé i 2-kolé pomocníky v každodenním životě to nejlepší. Proto vždy vyžaduje vysokou kvalitu, od které si slibuje zvýšení výkonu, ochranu a prodloužení životnosti motoru a převodovky jeho vozidla. A pokud možno chce toto vše pořídit za rozumnou cenu. Jak tedy pozná, že nekupuje zajíce v pytli?

Váš vybraný olej vždy doručíme se standardně zapečetěným víčkem, tak jak jej distribuuje výrobce. Někteří výrobci své oleje navíc opatřují ochrannými prvky jako jsou např. hologramy na některých baleních olejů výrobce Castrol, které na našich olejích rovněž naleznete.

U nás nenakoupíte rozlévané oleje či oleje s pochybným původem.

Produkty

Hlavní činností Primoll Group s.r.o. je maloobchodní a velkoobchodní prodej a distribuce olejů, maziv, provozních kapalin a různých doplňkových produktů potřebných nejen při provozu motorových vozidel, ale i v nejrůznějších typech strojů v různých průmyslových odvětvích.

Motorové oleje

Široká sortiment motorových olejů od drobné mechanizace přes motocykly, automobily, až po těžké průmyslové stroje.

Převodové oleje

Široký sortiment olejů pro manuální, automatické převodovky, i pro převodovky nejrůznějších průmyslových strojů.

Průmyslové oleje

Široký sortiment olejů hydraulických, kompresorových, ložiskových, kalicích, řezných atd.

Plastické maziva

Široký sortiment plastických maziv pro nejrůznější použití.

Provozní kapaliny

Široký sortiment provozních kapalin, antifreezy, vody do ostřikovačů, brzdové kapaliny atd.

Olejové přísušenství

Široký sortiment tlakových maznic, lisů, čerpadel atd.

Valar Czech Oil, a.s. český výrobce značkových mazacích olejů a plastických maziv Valar®

Výroba mazacích olejů Valar byla zahájena ke konci roku 2003. První produkt značky Valar byl syntetický motorový olej Valar Gema XL 053. Obchodní značka Valar® je registrovaná v ČR a v EU. 

Oleje valar

Kontakt

Distribuce motorových olejů a maziv

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nenalezli jste produkt, který jste hledali? Nejste si jistí? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru vašim potřebám.

František Novotný

  • Senior sales manager - obchodní zástupce
  • +420 720 072 352
  • frantisek.novotny@primollgroup.cz

    Zeptejte se nás